UNDOFEN TERAPIA KWASOWA TCA PRO PEN WYRÓB MEDYCZNY

KATEGORIE

PRODUCENCI

Wybierz producenta
Wszyscy producenci
INFOLINIA 34 365 40 96
Nowość
Nasza cena:

31.00

O produkcie:

Numer produktu: 3647

Undofen® Pro Pen Terapia kwasowa TCA

WYRÓB MEDYCZNY

zawiera kwas trójchlorooctowy

Undofen® Pro Pen Terapia kwasowa TCA jest łatwy i szybki w aplikacji, dzięki innowacyjnej formie aplikatora. Skutecznie i w bezpieczny sposób usuwa brodawki/kurzajki. Można stosować u dzieci od 4 roku życia.


    Łatwa i szybka aplikacja
    Efekty widoczne już po pierwszym użyciu
    Bezbolesna kuracja
    Innowacyjna i precyzyjny aplikator

Efekty widoczne natychmiast po użyciu. Cała terapia trwa od 2 do 4 aplikacji.

Jak stosować?
Przed pierwszym użyciem i zdjęciem nakrętki należy wykonać kilka pełnych obrotów minimum 3 razy, aby żel przedostał się do końcówki aplikatora. W przeciwnym razie produkt nie będzie gotowy do użycia

1.
Stuknij aplikatorem (nakrętką skierowaną w dół) 3 razy w twardą powierzchnię (np. stół), aby żel spłynął do końcówki aplikatora.

2.
Ustaw niebieskie zgrubienie (na nakrętce) i białe (na aplikatorze), a następnie zdejmij nakrętkę. Korek posiada zabezpieczenie przed dziećmi, dlatego do jego zdjęcia potrzebne będzie użycie siły poprzez mocne pociągnięcie korka.

3.
Połóż końcówkę aplikatora na brodawkę/kurzajkę. Naciśnij niebieski przycisk i trzymaj przez 10 sekund. W przypadku większych brodawek/kurzajek ( > 6mm) może być potrzebna dodatkowa aplikacja produktu.

4.
Po aplikacji, nałóż nakrętkę. Przekręć ją tak, żeby niebieski i biały punkt nie był w tym samym ułożeniu (zabezpieczenie przed dziećmi).

Dystrybutor: Omega Pharma Poland Sp. z o.o.

Używałeś produktu? Dodaj pierwszą opinie!

NASI KLIENCI KUPOWALI Z TYM PRODUKTEM