TONE™ - 60 TABLETEK

KATEGORIE

PRODUCENCI

Wybierz producenta
Wszyscy producenci
INFOLINIA 34 365 40 96
Nasza cena:

56.99

O produkcie:

Numer produktu: 3497

Tone™ to suplement diety, którego organizm potrzebuje do utrzymania równowagi elektrolitów, w tym równowagi słuchowej. 

 

Suplement diety

Unikalna kompozycja biologicznie czynnych mikroelementów i wyciągów z ziół, zawarta w każdej tabletce, dostarcza organizmowi fitoskładniki. Produkowana w Szwecji tabletka zawiera wyciąg z gryki, czarnej borówki, galangalu i chmielu oraz foliany i magnez. Magnez pomaga w utrzymaniu równowagi elektrolitowej – zdolności organizmu do przewodzenia impulsów elektrycznych, szczególnie istotnych dla słuchu, równowagi, układu nerwowego i funkcjonowania mięśni. Magnez oraz foliany przyczyniają się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.

 

GRYKA ZWYCZAJNA
Fagopyrum esculentum, pochodzi z Japonii, gdzie od wieków stosowana jest jako żywność zdrowotna. Nasiona gryki mają niezwykle wysoką naturalną zawartość rutyny – flawonoidu pochodzenia roślinnego. Zastosowane w tabletce Tone nasiona gryki są selekcjonowane, suszone i ekstrahowane, dzięki czemu wszystkie pożądane substancje roślinne są zachowane. Gwarantuje to wysoką jakość produktu.

 

Stosowanie:

2 tabletki dziennie w trakcie posiłku. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i nie zastąpi zdrowego trybu życia. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia.

 

Skład:

SKŁADNIKI ODŻYWCZE W DZIENNEJ PORCJI   2 tabletki  %RDA*
Wyciąg z gryki (Fagopyrum esculentum Moench.),    
5:1 odpowiadający 2000 mg suszonych liści 400 mg  
Wyciąg z czarnej borówki (Vaccinium myrtillus L.),    
5:1 odpowiadający 1000 mg suszonych jagód 200 mg  
Wyciąg z chmielu (Humulus lupulus L),    
5:1 odpowiadający 500 mg suszonych kwiatów 100 mg  
Wyciąg z galangalu (Alpinia galanga Hance)    
5:1 odpowiadający 200 mg suszonego korzenia 40 mg  
Niacyna 27 mg  169 
Magnez 150 mg 40
Potas 160 mg 8
*RDA oznacza Zalecane Dzienne Spożycie.    

 

SKŁAD
Minerały (cytrynian potasu, tlenek magnezu), substancje wypełniające (celuloza mikrokrystaliczna, fosforan dwuwapniowy, fosforan trójwapniowy), wyciąg z gryki (Fagopyrum esculentum Moench.), wyciąg z czarnej borówki (Vaccinium myrtillus L.), wyciąg z chmielu (Humulus lupulus L.), wyciąg z galangalu (Alpinia galangaHance.), substancja powlekająca (sole magnezowe kwasów tłuszczowych), witamina (amid kwasu nikotynowego), substancja przeciwzbrylająca (karboksymetyloceluloza).

Używałeś produktu? Dodaj pierwszą opinie!