TENA Lady Pants PLUS MEDIUM 9SZT BELIZNA CHŁONNA

KATEGORIE

PRODUCENCI

Wybierz producenta
Wszyscy producenci
INFOLINIA 34 365 40 96
Nowość
Nasza cena:

23.90

O produkcie:

Numer produktu: 2940

WYRÓB MEDYCZNY

CHŁONNOSĆ 5,5/8

TENA Lady Pants Plus M (75-105 cm),
bielizna chłonna, 9 sztuk

TENA Lady Pants

TENA Lady Pants zostały zaprojektowane specjalnie dla kobiet, by jak najlepiej dopasować się do kształtu kobiecego ciała. Dzięki temu zapewniają wyjątkowe bezpieczeństwo i pełną dyskrecję. Są wykonane z miękkiego materiału w delikatnym brzoskwiniowym kolorze, abyś czuła się pewnie i komfortowo każdego dnia.
Pełna dyskrecja

Pełna dyskrecja

Kobiecy kolor, dobre przyleganie do ciała i kontrola nieprzyjemnego zapachu sprawiają, że nasza bielizna chłonna zapewnia pełną dyskrecję.

Unikalna ochrona

Unikalna ochrona

TENA Lady Pants posiada wkład chłonny dopasowany do kształtu kobiecego ciała. Zapewnia ochronę skóry przed przeciekaniem i uczucie suchości.

Wysoki komfort

Wysoki komfort

Bieliza chłonna TENA Lady Pants została wykonana z miękkiego i w pełni oddychającego materiał.

Potrójna ochrona

Potrójna ochrona

TENA Lady zapewnia potrójną ochronę przed przeciekaniem, nieprzyjemnym zapachem i uczuciem wilgoci.

 

TENA Lady Pants M to pierwsza w Polsce bielizna chłonna zaprojektowana dla kobiet. Bielizna chłonna zalecana jest do codziennego stosowania w średnim i ciężkim nietrzymaniu moczu (poziom chłonności 5,5/8). TENA Lady Pants M przeznaczone są dla osób chodzących, poruszających się choćby po domu, o rozmiarze 75-105 cm w pasie. Bielizna chłonna TENA Lady Pants zapewnia unikalną ochronę dzięki wkładowi chłonnemu dopasowanemu do kształtu kobiecego ciała, pełną dyskrecję dzięki kobiecemu kolorowi i kontroli nieprzyjemnego zapachu oraz wysoki komfort dzięki bardzo miękkiemu i w pełni oddychającemu materiałowi. TENA Lady Pants są zakładane jak zwykła bielizna, zapewniają wysoki komfort i dyskrecję. Bielizna chłonna TENA dobrze przylegają do ciała, dzięki czemu nie odznaczają się pod ubraniem. Bielizna chłonna i majtki chłonne TENA dostępne są w różnych rozmiarach i poziomach chłonności, również w refundacji.

Używałeś produktu? Dodaj pierwszą opinie!