ROSILIMED Olejek na rozstępy 50ml

KATEGORIE

PRODUCENCI

Wybierz producenta
Wszyscy producenci
INFOLINIA 34 365 40 96
Produkt niedostępny
Nasza cena:

21.92

O produkcie:

Numer produktu: 3380

WYRÓB MEDYCZNY

OPAKOWANIE 50ML

ROSILIMED Olejek na rozstępy


ROSILIMED Olejek na rozstępy, który usuwa, niweluje, zmniejsza widoczność istniejących rozstępów.  ROSILIMED Olejek jest bezzapachowy i hipoalergiczny, zapewnia elastyczność skóry i utrzymuje jej nawilżenie. Bardzo łatwo się rozprowadza się po skórze i nadaje jej gładkość. ROSILIMED olejek szybko wysycha pozostawiając przeźroczystą niewidoczną warstwę ochronną.  Występuje w wygodnym opakowaniu z dyspenserem.

Rozstępy w ciąży i rozstępy po ciąży są ważnym problemem estetycznym wpływającym na samopoczucie i samoocenę.

Rozstępy po ciąży bledną i stając się coraz mniej widoczne, zwłaszcza gdy je systematycznie leczymy.

Nie są dokładnie znane przyczyny powstawania rozstępów w ciąży.  Medycyna wiąże je ze zmianami hormonalnymi występującymi w okresach ciąży.

Prawdopodobieństwo wystąpienia rozstępów w ciąży wzrasta u kobiet:

– których matki lub rodzeństwo miało rozstępy

– które miały rozstępy w okresie dorastania

– mają BMI większy niż 26

– mają jasną karnacje skóry


Wskazania:

RosiliMed olejek na rozstępy to hipoalergiczny, przezroczysty i szybko wysychający olejek, przeznaczony do leczenia rozstępów i blizn. Może być stosowany u dorosłych i dzieci bez względu na wiek.

Właściwości:
Olejek na rozstępy RosiliMed stanowi skuteczną, nowoczesną oraz nieinwazyjną metodę zapobiegania powstawaniu i leczenia rozstępów oraz pomocniczo blizn różnego pochodzenia. Rosili Med wykorzystuje zjawisko okluzji, które sprzyja zmniejszeniu powierzchniowej utracie wody, przy jednoczesnym zwiększeniu uwodnienia tkanek. Dzięki temu ogranicza proces tworzenia nowych naczyń krwionośnych, syntezę kolagenu i hamuje procesy zapalne, co stwarza warunki niezbędne do zapobiegania tworzeniu się rozstępów i blizn lub ich prawidłowego leczenia. Olejek na rozstępy jest bezpieczny dla kobiet w ciąży i dla dziecka. Przeznaczony do miejscowego stosowania na rozstępy u kobiet w ciąży, blizny po cesarskim cięciu, przy nagłych zmianach wagi, w przypadku szybkiego wzrostu podczas dojrzewania oraz po operacjach plastycznych i chirurgicznych.

Skład:

INCI: Polidimetylosiloksan, dimeticonol, polidimetylosiloksan usieciowany.

Stosowanie:

Rosili Med olejek na rozstępy stosuje się zewnętrznie na skórę. Należy zaprzestać stosowania w przypadku podrażnienia.

Opakowanie: 50 ml


Podmiot odpowiedzialny:
Artespharm Sp. z o.o.

Używałeś produktu? Dodaj pierwszą opinie!