ROSILIMED KREM NA ROZSTĘPY 150ml

KATEGORIE

PRODUCENCI

Wybierz producenta
Wszyscy producenci
INFOLINIA 34 365 40 96
Produkt niedostępny
Nasza cena:

41.99

O produkcie:

Numer produktu: 3378

WYRÓB MEDYCZNY

KREM 150ml

ROSILIMED KREM NA ROZSTĘPY

ROSILIMED KREM jest przeznaczony dla:

 • Kobiet w ciąży
 • Kobiet po ciąży
 • Dziewcząt i chłopców w okresie dojrzewania
 • Młodzieży i dorosłych w okresach zmiany wagi
 • Młodzieży i dorosłych w okresach treningu na siłowniach,

ROSILIMED KREM zapobiega powstaniu rozstępów i usuwa, niweluje, zmniejsza widoczność istniejące rozstępy na:

 • brzuchu
 • pośladkach
 • udach
 • piersiach
 • plecach
 • łydkach

ROSILIMED Krem na rozstępy należy stosować dwa razy dziennie na umytą oraz wysuszoną skórę.  Zastosowanie delikatnego masażu skóry przez ok. 1 min dodatkowo zwiększa efektywność kremu.  W okresie ciąży należy być szczególnie ostrożnym i delikatnym w wykonaniu masażu, aby nie indukować przedwczesnych skurczy porodowych

ROSILIMED KREM łatwo się rozprowadza na dużych powierzchniach i nadają skórze gładkość.Wskazania:
ROSILImed Krem na rozstępy jest hipoalergicznym, emulsyjnym i szybko wysychającym kremem przeznaczonym do leczenia blizn i rozstępów. Przeznaczony do stosowania miejscowego. Szczególnie polecany dla kobiet w ciąży oraz po cesarskim cięciu. Doskonały na rozstępy pojawiające się przy nagłych zmianach wagi czy w przypadku szybkiego wzrostu w czasie dojrzewania. Świetnie nadaje się do stosowania na blizny po operacjach plastycznych czy hirurgicznych. Nie posiada wiekowych ograniczeń dotyczących stosowania. Nadaje się zarówno dla osób dorosłych jak i dzieci.

Właściwości:
ROSILImed Krem na rozstępy to nowoczesna, skuteczna, ale przede wszystkim nieinwazyjna metoda zapobiegania powstawania i leczenia rozstępów oraz pomocniczo blizn różnego pochodzenia. ROSILImed wykorzystuje zjawisko okluzji, które pomaga zredukować powierzchniową utratę wody, a jednocześnie zwiększa uwodnienie tkanek. Dzięki temu ogranicza proces tworzenia nowych naczyń krwionośnych, syntezę kolagenu i hamuje procesy zapalne. To natomiast stwarza warunki niezbędne do zapobiegania powstawaniu rozstępów i blizn. Krem działa zmiękczająco i wygładzająco na skórę. W przypadku rozstępów już istniejących krem poprawia ich wygląd, sprawiając, ze stają się one mniej widoczne. Stosowany regularnie, z czasem prowadzi do ich całkowitego zaniku. Niweluje również świąd i uczucie napięcia.

Skład:
Polidimetylosiloksan, Dimetikonol, Wielopodstawione Trisiloksany, PEG-10 Siloksan, Polidimetylosiloksan usieciowany, Gliceryna, Ekstrakt Wąkrota azjatycka (Cantella Asiatica), Chlorek Sodu, Glikol propylenowy, Fenoksyetanol, Etyloheksylgliceryna, Woda

Stosowanie:
Krem przeznaczony do stosowania zewnętrznego na skórę.
Nanieś niewielką ilość kremu na zmieniony obszar czystej i osuszonej skóry. Delikatnie rozprowadź po całej powierzchni. Następnie wskazane jest prowadzenie masażu przez około 1 minutę. Masaż dodatkowo wzmacnia działanie kremu.
Zaleca się stosować krem 2 razy dziennie.
Należy zaprzestać stosowania kremu ROSILImed w przypadku wystąpienia podrażnienia.

Opakowanie: 150 mlPodmiot odpowiedzialny:
Artespharm Sp. z o.o.

Używałeś produktu? Dodaj pierwszą opinie!