PROGESTELLA MENOPAUZA KREM Z NATURALNYM PROGESTERONEM 50 G

KATEGORIE

PRODUCENCI

Wybierz producenta
Wszyscy producenci
INFOLINIA 34 365 40 96
Promocja
Nasza cena:

35.90

O produkcie:

Numer produktu: 2330

Progestella MENOPAUZA z naturalnym wyciągiem z Wild Yam (Dioscorea villosa). Ekstrakt zdzikiego pochrzynu (Wild Yam) zawiera substancje będące prekursorem biosyntezy naturalnego progesteronu. 

 

 

Główny składnik aktywny kremu, opisywany jest w doniesieniach naukowych jako czynnik łagodzący objawy związane z menopauzą m.in. uderzenia gorąca, poty nocne, drażliwość, przygnębienie, bezsenność, zaburzenia koncentracji. Ponadto zawarty w kremie Progestella kolagen, poprawia kondycję skóry, która w okresie około menopauzalnym traci swoje napięcie i jędrność.

 

Stosowanie:

Progestellę należy wcierać w okolice wewnętrznej powierzchni ramion oraz ud (kremu nie należy wcierać w piersi). Za każdym razem krem należy wcierać w inne miejsce, co zapewnia lepsze wchłanianie. W miejsca, w które stosujemy preparat nie należy wcierać innych kremów, gdyż mogą one utrudniać wchłanianie składników aktywnych.
Zdolność wchłaniania preparatu i wykorzystania go przez organizm jest inna u każdej kobiety, dlatego należy dostosować wielkość dawki do indywidualnych potrzeb. Naturalny progesteron jest wchłaniany przez podskórną tkankę tłuszczową a następnie sukcesywnie uwalniany do krwi. Preparat najlepiej stosować dwa razy dziennie (rano i wieczorem – najlepiej przed snem) w ilości 1/8 do 1 łyżeczki dołączonej do opakowania dziennie.
 
 
Skład:
 
AQUA, CAPRYILI/CAPRIC TRIGLYCERIDE, DIOSCROEA VILLOSA EXTRACT, POLYACRYLAMIDE (AND) C13-14 ISOPARAFFIN (AND) LAURETH TOCOPHERYL ACETATE, GRAPEFRUIT SEED EXTRACT, ALOE BARBADENIS LEAFT JUICE, HYDROLYZED COLLAGEN, PHYNOXYETHANOL, ETHYLHEXYLGLYCERINE, DMDM HYDANTOIN, IODOPROPYNYL BUTYLCARBOMATE
Używałeś produktu? Dodaj pierwszą opinie!