Kategorie

PRODUCENCI

Wybierz producenta
Wszyscy producenci
INFOLINIA 34 365 40 96

PETIT JUNIOR SYROP DLA DZIECI NA KASZEL SUCHY 200ML

Numer produktu: 3571
Nasza cena:

16.99

O produkcie:

Petit Drill Junior Syrop dla dzieci na kaszel suchy to wyrób medyczny w postaci syropu wspomagającego leczenie podrażnienia gardła związanego z suchym kaszlem. Preparat przeznaczony dla dzieci od 6 roku życia.

 

Wyrób medyczny

Petit Drill Junior Syrop dla dzieci na kaszel suchy, dzięki zawartym w nim składnikom tworzy warstwę ochronną i nawilżają gardło. Formuła syropu łagodzi podrażnienia gardła związane z suchym kaszlem, a także z czynnikami zewnętrznymi (dym papierosowy, zanieczyszczenie, pył, suche powietrze). Syrop posiada smak truskawkowy. Nie zawiera cukrów, barwników i parabenów.

 

Stosowanie:

Sposób użycia Petit Drill Junior Syrop dla dzieci na kaszel suchy: Dzieci od 6 roku życia: jednorazowo jedna dawka 10 ml. W razie potrzeby stosować od 3 do 4 razy na dobę. Aby odmierzyć dawkę 10 ml syropu, należy użyć miarkę dołączoną do opakowania. Jeśli objawy utrzymują się dłużej niż 5 dni, należy skonsultować się z lekarzem.

 

Skład:

glicerol, maltitol ciekły (E 965), hydroksyetyloceluloza, sodu benzoesan, kwas cytrynowy jednowodny, sodu cytrynian, aromat truskawkowy, woda oczyszczona.

Używałeś produktu? Dodaj pierwszą opinie!