OMEGANERV - 60 KAPSUŁEK

KATEGORIE

PRODUCENCI

Wybierz producenta
Wszyscy producenci
INFOLINIA 34 365 40 96
Nasza cena:

28.97

O produkcie:

Numer produktu: 3488

Omeganerv to preparat zawierający naturalne kwasy tłuszczowe omega-3 (EPA i DHA) oraz omega-6 (GLA), których poziom pozwala uzupełniać. Polecany do stosowania w przypadku ich niedoboru, który prowadzić może do suchości skóry; chorób serca,  problemów z pamięcią; chorób oczu; chronicznego zmęczenia; zaburzeń krążenia i nastroju oraz depresji.

 

Suplement diety

 

Omeganerv w postaci kapsułek zawiera w swym składzie olej z ryb oraz olej z wiesiołka, które stanowią źródło kwasów omega-3 i omega-6. Kwasy omega-3 - EPA i DHA są niezwykle istotne dla budowy błon komórkowych i struktur tkanki nerwowej, m.in. mózgu i oczu. Wspomagają ochronę układu krążenia poprzez regulację gospodarki lipidowej (zmniejszanie poziomu cholesterolu LDL i trójglicerydów, podwyższanie stężenia korzystnego cholesterolu HDL), rozrzedzanie krwi i zapobieganie zakrzepom. Kwasy te zapewniają również wsparcie dla prawidłowego rozwoju mózgu i oczu dziecka. Mają pozytywny wpływ na zachowanie płodności oraz działają antynowotworowo. Kwas GLA posiada właściwości przeciwzapalne. Preparat  zawiera składniki pochodzenia naturalnego i jest wolny od barwników i sztucznych aromatów.

 

Stosowanie:

Początkowo, pzez pierwsze 2-3 miesiące zaleca się przyjmować preparat 3 razy dziennie po 2 kapsułki podczas posiłku.
Po tym okresie porcję można zmniejszyć do 2 kapsułek dziennie.

 

Skład:

olej z ryb, składnik otoczki kapsułki: żelatyna, olej z wiesiołka dwuletniego tłoczony na zimno, substancja utrzymująca wilgoć (składnik otoczki kapsułki): glicerol, przeciwutleniacz: D-alfa-tokoferol

Składniki w 2 kapsułkach Omeganerv:
Olej rybi (źródło kwasów Omega-3) - 800 mg,  w tym:
- EPA (kwas eikozapentaenowy) - 240 mg
- DHA (kwas dokozaheksaenowy) - 64 mg
Olej z wiesiołka (źródło kwasów omega-6) - 200 mg,  w tym:
- GLA (kwas gamma linolenowy) - 20 mg

 

Używałeś produktu? Dodaj pierwszą opinie!