NUROFEN MIĘŚNIE I STAWY FORTE 400MG X 12 TABLETEK

KATEGORIE

PRODUCENCI

Wybierz producenta
Wszyscy producenci
INFOLINIA 34 365 40 96
Nasza cena:

7.50

O produkcie:

Numer produktu: 3035

Lek Nurofen Mięśnie i Stawy Forte zawiera 400 mg ibuprofenu w postaci dwuwodnej soli sodowej. Ibuprofen należy do leków z grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ), mających właściwości przeciwbólowe, przeciwgorączkowe i przeciwzapalne.

 

Lek OTC

Bóle różnego pochodzenia o słabym i umiarkowanym nasileniu:
- bóle okolicy krzyżowej,
- nerwobóle,
- bóle mięśni i stawów.

 

Stosowanie:

Lek jest przeznaczony wyłącznie do stosowania doustnego, u pacjentów dorosłych i dzieci w wieku co najmniej 12 lat.

Zalecane dawkowanie:
Dorośli i dzieci powyżej 12 lat: 1 tabletkę co cztery godziny. Tabletki popijać wodą. Nie stosować więcej niż 3 tabletki w ciągu doby.

 

Skład:

Substancją czynną leku jest ibuprofen – 1 tabletka powlekana zawiera 400 mg ibuprofenu w postaci dwuwodnej soli sodowej ibuprofenu 512 mg

Używałeś produktu? Dodaj pierwszą opinie!
Nazwa pliku
Ulotka NUROFEN MIĘSNIE TABL POBIERZ