NUK WKŁADKI LAKTACYJNE ULTRA DRY 30 SZT.

KATEGORIE

PRODUCENCI

Wybierz producenta
Wszyscy producenci
INFOLINIA 34 365 40 96
Nasza cena:

6.90

O produkcie:

Numer produktu: 2866

pewna ochrona dla skóry i ubrania dzięki bardzo chłonnej wewnętrznej warstwie, która zatrzymuje mleko wewnątrz wkładki miękkie i przewiewne materiały przyjemne dla skóry i wygodne idealnie dopasowane - optymalnie ukształtowane, z gładką zewnętrzną powierzchnią oraz paskiem samoprzylepnym 30 szt./pudełko

Karmienie piersią to czas szczególnej bliskości pomiędzy mama a dzieckiem. Aby mama mogła w pełni skoncentrować się na swoim dziecku i tych niezwykłych chwilach, przydatne mogą się okazać wkładki laktacyjne. Chronią one skórę oraz ubranie, w przypadku gdy mleko wypływa z piersi pomiędzy karmieniami (lub jeszcze w czasie ciąży).

Wkładki laktacyjne NUK Ultra Dry stworzono specjalnie, aby zapewnić mamom bezpieczeństwo i wygodę na co dzień w okresie karmienia piersią. Zapewniają one niezawodną ochronę dzięki szczególnie chłonnej wewnętrznej warstwie, która zatrzymuje płyn wewnątrz wkładki. Wykonane są z miękkich, oddychających materiałów, co sprawia, że są wyjątkowo delikatne dla skóry. Wkładki dostosowują się idealnie do piersi i mają gładką zewnętrzną powierzchnię, dzięki czemu są prawie niewidoczne pod ubraniem. Pasek samoprzylepny umożliwia przymocowanie wkładki wewnątrz biustonosza.

Używałeś produktu? Dodaj pierwszą opinie!