NOVAMA PINGO Aspirator do nosa (odciągacz kataru)

KATEGORIE

PRODUCENCI

Wybierz producenta
Wszyscy producenci
INFOLINIA 34 365 40 96
Nasza cena:

99.00

O produkcie:

Numer produktu: 3459

WYRÓB MEDYCZNY

ABSOLUTNA REWELACJA

3 lata Gwarancji door-to-door


Aspirator NOVAMA PINGO to prosty sposób na usuwanie wydzieliny z noska.
Pomocny na duży katar i mały katarek u dziecka.
Odciągacz kataru skutecznie i łagodnie pomaga pozbyć się wydzieliny z nosa.
Dzięki opcji 12 melodyjek dziecko łatwiej pozwala sobie oczyścić nosek.
Aspirator do nosa, który jest łatwy w obsłudze i wygodny w użyciu.

Aspirator Pingo to prosty w użyciu odciągacz kataru, który dzięki swoim zaletom sprawdzi się w każdym domu. Polecany jest dla dzieci w wieku od 0 do 12 lat. Można go zabrać ze sobą na wyjazd, wczasy, wycieczkę. Aspirator nie wymaga zasilania prądem stałym. Lekki i cichy, nadaje się do stosowania w nocy, nawet gdy dziecko śpi. Nie wymaga kupowania materiałów eksploatacyjnych takich jak jednorazowe zbiorniczki, kapturki, pojemniczki.

Urządzenie ma ergonomiczny kształt, co ułatwia trzymanie aspiratora w prawidłowej pozycji, dzięki temu sposób aplikacji jest intuicyjny i bezpieczny. Podczas aspiracji utrzymuj głowę dziecka prosto (w pionie) i wprowadź końcówkę do jednego z nozdrzy malucha. Uważaj, aby nie wepchnąć końcówki zbyt głęboko do nozdrza i nie napierać na tylną ścianę jamy nosowej. Staraj się utrzymywać aspirator w takiej pozycji, aby końcówka była prostopadła do powierzchni twarzy dziecka. Nie kieruj końcówki w górę, w głąb nozdrza dziecka. Poczekaj, aż aspirator wciągnie wydzielinę. W razie konieczności, czynność powtórz w drugim lub tym samym nozdrzu.
Odciągacz kataru dostosowany do potrzeb.

Końcówki aspiratora umożliwiają dopasowanie zarówno do rodzaju kataru, jak i wieku dziecka (rozmiaru nozdrzy) - dzięki temu możliwe jest skuteczne odsysanie i prawidłowe uszczelnienie nawet w przypadku gęstego, uciążliwego kataru. Końcówki większe zalecane są dla starszych dzieci, w przypadkach kiedy katar ma gęstą wydzielinę. Końcówki mniejsze wykorzystujemy u młodszych dzieci, kiedy wydzielina z nosa jest rozwodniona i ciekła. Dobranie właściwego rozmiaru nakładki ma duże znaczenie, ponieważ wybór za dużej nakładki może podrażniać błonę śluzową nosa, wywoływać krwawienie, podrażnienie i ból.
Dwa tryby pracy i 12 melodyjek.

Aplikacja podciśnienia może mieć charakter przerywany lub ciągły. Sposób odsysania, jego długość i charakter mogą być dopasowane do chwilowych potrzeb: ciągła praca pozwala dokończyć odsysanie. W przypadkach kiedy dziecko źle się poczuje w każdej chwili można przerwać odsysanie.

Aspiracja szczególnie u najmłodszych dzieci może wywoływać dyskomfort lub strach. Aspirator NOVAMA PINGO został zaprojektowany specjalnie z myślą o dzieciach, aby ograniczyć nieprzyjemne doznania. Aspirator ma możliwość pocieszyć, ,,zająć" dziecko melodią, jedną z wybranych 12 utworów. Wystarczy nacisnąć przycisk odtwarzania muzyki (przycisk z nutką), można również wyłączyć tą funkcję np. w nocy.
Zasilany bateryjne.

Autonomiczne działanie dzięki pompce zasilanej bateryjnie. Nie wymaga użycia dodatkowych urządzeń typu odkurzacz i nie wiąże się z dodatkowymi czynnościami.
Łatwy w czyszczeniu.

Głowicę i jej części można skutecznie myć bieżącą wodą oraz dezynfekować wrzącą wodą.

wyrób medyczny

Dane techniczne:
Gwarancja    3 lata
Zasilanie    Baterie
Waga urządzenia    146 g
Wymiary    9,8 x 4,5 x 14,3 cm
Dodatkowe informacje    moc ssąca: 450 mmHg (60 kPa); ciśnienie 75-80 dB; materiał końcówki ssącej: silikon
Skład zestawu    aspirator, 2 końcówki do nosa, 2 baterie typu AA, karta gwarancyjna, instrukcja w języku polskim.
Dodatkowe akcesoria    Końcówka do nosa o małej średnicy ( odpowiednia dla mniejszych dzieci), końcówka do nosa o większej średnicy.

Dystrybutor w Polsce: Hurtownia NOVAMA CLOUD SA, ul. Traktorowa 143, 91-203 Łódź

 

 

Używałeś produktu? Dodaj pierwszą opinie!
Nazwa pliku
novama pingo instrukcja 1 POBIERZ