NIE CHRAP SPRAY DO GARDŁA 30ML

KATEGORIE

PRODUCENCI

Wybierz producenta
Wszyscy producenci
INFOLINIA 34 365 40 96
Nasza cena:

19.99

O produkcie:

Numer produktu: 2305

NIECHRAP!!! jest wyrobem medycznym w postaci sprayu, który dzięki wyjątkowemu składowi działa wzmacniająco i nawilżająco na tkanki miękkie gardła ułatwiając przepływ powietrza przez drogi oddechowe. Usztywnienie górnych dróg oddechowych zapobiega drganiom wiotkiej części podniebienia i języczka co w znacznej mierze redukuje zjawisko akustyczne jakim jest chrapanie.

 

Wyrób medyczny

NIECHRAP!!! starcza, w zależności od użycia, na 50-70 spokojnych nocy.

Dzięki wyjątkowemu składowi zawierającemu olejki eteryczne, preparat po użyciu pozostawia delikatny miętowy zapach i miętowo-eukaliptusowy smak w ustach. Aromat przyjemny dla kubków smakowych sprawia, że stosowanie sprayu do gardła NIECHRAP!!! staje się przyjemnością.

NIECHRAP!!! w swoim składzie zawiera unikalną kompozycję olejków eterycznych oraz wyciągu z korzenia prawoślazu. Korzystamy z naturalnych składników w naszym produkcie, dlatego preparat jest bezpieczny w użyciu i może być stosowany codziennie.

 

Stosowanie:

nie c

 

Skład:

Olejki eteryczne - eukaliptusowy, lawendowy, miętowy, szałwiowy, symbio®solv XC, prawoślaz, betaina, gliceryna, glikol propylenowy, sacharynian sodu, kwas cytrynowy, sorbinian potasu, etanol, woda oczyszczona.

Używałeś produktu? Dodaj pierwszą opinie!

NASI KLIENCI KUPOWALI Z TYM PRODUKTEM