NEUROTYNOX D - 30 TABLETEK

KATEGORIE

PRODUCENCI

Wybierz producenta
Wszyscy producenci
INFOLINIA 34 365 40 96
Nasza cena:

27.99

O produkcie:

Numer produktu: 3350

Neurotynox D 

Zawiera w swoim składzie monofosforan urydyny - związek organiczny, który jest nukleotydem wchodzącym w skład komórek nerwowych.

Ponadto, witaminy zawarte w tabletce:

biorą udział w procesie podziału komórek (witaminy: B12 i D, kwas foliowy), pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego (witaminy: B12 i B6, tiamina), przyczyniają się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia (witaminy: B12 i B6, kwas foliowy), pomagają w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych (kwas foliowy, witamina B6).

Suplement diety

 

1. Monofosforan urydyny – to związek organiczny, który jest jednym z czterech nukleotydów wchodzących w skład komórek nerwowych. U osób dorosłych syntetyzowany jest w wątrobie i uwalniany do krwiobiegu.

2. Kwas foliowy – pomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych, przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Bierze udział w procesie podziału komórek.

3. Witamina B6 – pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego, utrzymuje prawidłowość funkcji psychologicznych, przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.

4. Witamina B12 – pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego i przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Odgrywa rolę w procesie podziału komórek.

5. Witamina D – pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego, bierze udział w procesie podziału komórek oraz pomaga w utrzymaniu zdrowych kości.

6. Witamina B1 (tiamina) – pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego.

 

Stosowanie:

1 tabletka dziennie, po posiłku, popić wodą.

 

Skład:

1 tabletka zawiera:

Monofosforan urydyny – 50 mg

Kwas foliowy – 600 µg

Witamina B6 – 3,0 mg

Witamina B12 – 100 µg

Witamina D – 25,0 µg (1000 j.m)

Witamina B1 (tiamina) – 1,1 mg

 

BIOFARM

Używałeś produktu? Dodaj pierwszą opinie!