MUFLUIL FORTE 10ampułek 2ml Solinea

KATEGORIE

PRODUCENCI

Wybierz producenta
Wszyscy producenci
INFOLINIA 34 365 40 96
Nasza cena:

31.90

O produkcie:

Numer produktu: 3691

Wyrób meczyczny

Sterylny roztwór do nebulizacji na bazie N-acetylocysteiny i hialuronianu sodu przeznaczony do ochrony przed infekcjami i zaczerwienieniem śluzówki nosa, jamy ustnej i gardła.

 Ilość: 10 ampułek po 2 ml
 Postać farmaceutyczna: roztwór do inhalacji
 
Wskazania

Mufluil Forte jest sterylnym roztworem do nebulizacji, wskazanym do stosowania w przypadku ostrych lub przewlekłych schorzeń układu oddechowego (zapalenie migdałków, gardła, krtani, nieżyt nosa, zapalenie tchawicy i oskrzeli, zapalenie oskrzeli), kaszlu różnego pochodzenia, objawów przeziębienia lub grypy, zapalenia strun głosowych, zaczerwienienia gardła, chrypki, problemów z oddychaniem w przebiegu choroby refluksowej przełyku, jak również w rekonwalescencji po zabiegach laryngologicznych.

Przeciwwskazania:

Produktu nie należy stosować u dzieci w wieku poniżej dwóch lat. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu.

Nie ma wystarczających dowodów na to, że produkt może być bezpiecznie przyjmowany przez kobiety w ciąży i w okresie karmienia piersią, dlatego przed użyciem należy skonsultować się z lekarzem prowadzącym.

Dla bezpieczeństwa pacjenta nie należy przyjmować N-acetylocysteiny z innymi lekami, a w szczególności z następującymi preparatami: 

- leki przeciwkaszlowe: powodując zmniejszenie odruchu kaszlu, mogą przyczyniać się do nadmiernego nagromadzenia wydzieliny w oskrzelach; 

- leki, które zatrzymują lub ograniczają ilość śluzu w oskrzelach (cholinolityki): ich działanie może być przeciwne do działania N-acetylocysteiny.

 

Skład

N-acetylocysteina, sól sodowa kwasu hialuronowego, olejek eteryczny tymiankowy, sól dwusodowa kwasu wersenowego, Polisorbat 20, diwodorofosforan sodu dwuwodny, wodorofosforan sodu siedmiowodny, wodorotlenek sodu, woda

 

Przechowywanie

Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu, z dala od źródeł ciepła w temperaturze poniżej 25°C. Data ważności znajduje się na opakowaniu, aluminiowej saszetce i ampułkach i odnosi się do nienaruszonego oraz właściwie przechowywanego produktu. Ampułki należy przechowywać w saszetce ochronnej, z dala od światła i ciepła. W przypadku zastosowania połowy dawki, zamkniętą ampułkę należy przechowywać w temperaturze pokojowej i zużyć w ciągu 24 godzin od otwarcia.

podmiot odpowiedzialny: Solinea Sp. z o.o. Sp. K.

Używałeś produktu? Dodaj pierwszą opinie!
Nazwa pliku
Mufluil forte POBIERZ