LEHNING REXORUBIA GRANULAT 350G

KATEGORIE

PRODUCENCI

Wybierz producenta
Wszyscy producenci
INFOLINIA 34 365 40 96
Produkt niedostępny
Nasza cena:

30.99

O produkcie:

Numer produktu: 2953

LEHNING REXORUBIA GRANULAT - Lek wspomagający w leczeniu demineralizacji kośćca, zaburzeń gospodarki mineralnej ze szczególnym uwzględnieniem zaburzeń wapniowo-magnezowo-fosforanowych.Niedobór mikroelementów i soli mineralnych w każdym wieku. Wskazany w okresie gwałtownego wzrostu,uprawiania sportu i leczenia złamań.

Działanie:

Rexorubia stanowi kompozycję biologicznie czynnych składników bardzo korzystnie działających na organizm. Preparat ten stosuje się w przypadku konieczności wyrównania niedoborów mikroelementów i soli mineralnych. Lek pobudza przyswajanie z diety odpowiednich składników w przypadku demineralizacji organizmu. Rexorubia ma właściwości rewitalizujące. Wyrównuje niedobory oraz ułatwia przyswajanie z diety mikroelementów i soli mineralnych. W przypadku demineralizacji przywraca siły zarówno młodzieży jak i osobom starszym.

 

Działa wspomagająco przy:

- demineralizacji u rekonwalescentów
- demineralizacji w każdym wieku
- profilaktyce demineralizacji u sportowców
- profilaktyce osteoporozy.

 

REXORUBIA preparat przeciw demineralizacji, charakteryzuje się doskonałą tolerancją i brakiem efektów ubocznych. Skuteczny przy bólach kostnych i demineralizacji (powoduje wzrost mineralizacji tkanki kostnej).

Rexorubia doskonale nadaje się do leczenia demineralizacji u kobiet, młodocianych i sportowców.

Lek jest skuteczny w łagodzeniu skutków:

- anemii,
- krzywicy,
- próchnicy zębów,
- neurastenii,
- łamliwości paznokci,
- wypadania włosów.

 

Stosowanie:

Jeżeli lekarz nie zaleci inaczej : małe dzieci - 1 łyżeczka granulatu rozpuścić w niewielkiej ilości wody lub mleka i podawać 3 x dziennie, 1 godz. przed posiłkami. Dorośli i starsze dzieci - 1 łyżeczka 3 x dziennie, 1 godz. przed posiłkami.

Profilaktycznie zaleca się stosowanie leku na wiosnę i na jesieni przez 2 - 3 miesięce. Leczniczo do wyrównania niedoborów.

 

 

Skład:

Natrum sulfuricum D3, Silicea D3 , Calcarea carbonica D2 , Calcarea iodata D4 , Calcarea phosphorica D2 ,
Natrum phosphoricum D2 , Magnesium phosphoricum D2 , Ferrum phosphoricum D2 , Rubia D2 , Juglans pulv. D2 , Sacchar.

Używałeś produktu? Dodaj pierwszą opinie!