Kategorie

PRODUCENCI

Wybierz producenta
Wszyscy producenci
INFOLINIA 34 365 40 96

KERABIONE BOOSTER 30 KAPSUŁEK DLA WŁOSÓW I PAZNOKCI

Numer produktu: 3293
Promocja
Nasza cena:

44.80

O produkcie:

Kerabione Booster, 30 kapsułek

Suplment diety

Dla prawidłowego wzrostu włosów

Ekspert dla Twoich włosów.

Kompleksowa formuła - działa na najczęstsze przyczyny wypadania włosów.

 • Przyczynia się do prawidłowego wzrostu włosów – palma sabałowa
 • Przyczynia się do prawidłowego metabolizmu i funkcjonowania układu hormonalnego – wiesiołek dwuletni
 • Pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym – witamina E i miedź
 • Skład (1 kapsułka):
 • Kwasy Omega 3                                              150 mg
  Gęsty wyciąg z owoców palmy sabałowej          100 mg
  w tym kwasy tłuszczowe                                  80 mg
  Olej z nasion wiesiołka dwuletniego                 50 mg
  w tym kwas gamma linolenowy(GLA)               4,5 mg
  Witamina E                                                    1,8 mg
  Miedź                                                          1000 µg
  Witamina A                                                   120 µg

Booster do włosów

Odpowiednia pielęgnacja jest kluczem do tego, by cieszyć się gęstymi, mocnymi i zdrowymi włosami. To właśnie dlatego starannie dobieramy szampon, stosujemy odżywki, płukanki oraz maski i poddajemy się zabiegom regeneracyjnym, które mają przyspieszyć wzrost włosów. Niestety, bardzo często działanie od zewnątrz okazuje się być niewystarczające. Warto wówczas sięgnąć po wartościowe suplementy diety, takie jak Kerabione Booster. Jest to preparat o kompleksowym składzie, który nie tylko przyczynia do prawidłowego wzrostu włosów, ale również normalizuje metabolizm i funkcjonowanie układu hormonalnego, których nierównowaga również bywa przyczyną wypadania włosów. Formuła suplementu Kerabione Booster została starannie opracowana z myślą o wszystkich, którzy poszukują skutecznej metody na stymulację prawidłowego porostu włosów. Kerabione Booster dostępny jest w opakowaniach zawierających 30 kapsułek. Jedno opakowanie wystarcza na miesiąc kuracji.

Kerabione Booster – formuła stymulująca porost włosów

Bogactwo odpowiednio dobranych dobroczynnych kwasów tłuszczowych, witamin i minerałów sprawia, że Kerabione Booster, to doskonała propozycja dla osób zmagających się z włosami cienkimi, rzadkimi i słabymi. Co ważne, działanie preparatu nie opiera się jedynie na odżywieniu i dostarczeniu do organizmu niezbędnych substancji. Kerabione Booster do włosów działa kompleksowo i wpływa także na czynniki hamujące ich porost, takie jak stres oksydacyjny, zaburzenia metabolizmu czy układu hormonalnego.

Preparat Kerabione Booster przeznaczony jest zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Rezultaty kuracji, czyli wzrost włosów, widoczne są po około 6 miesiącach, przy czym dla podtrzymania efektu zaleca się dalsze przyjmowanie kapsułek. Stosowanie suplementu wpływa również na ogólny stan włosów – stają się zdrowsze i mocniejsze.  Dla osiągnięcia szybszych efektów można stosować razem Kerabione i Kerabione Booster. Ich składy zostały opracowane w taki sposób, aby nie powodować ryzyka przedawkowania, równocześnie uzupełniając swoje działanie. Kerabione Booster przeciwdziała wypadaniu włosów, a Kerabione stanowi odżywienie i materiał budulcowy dla nowo rosnących włosów. Ważne, by podczas kuracji preparatem Kerabione utrzymywać zdrową i pełnowartościową dietę, która nie jest obojętna dla kondycji włosów.

 

 

Wytwórca: Valentis AG, CH-6982 Agno – Lugano, Szwajcaria
Importer: VALENTIS POLSKA Sp. z o. o. Ul. Krakowiaków 50, 02-255 Warszawa, Polska

2018-10-19 12:44:47 @anka789

na prawde działa, niesamowite jak do tego wzmocniły się rzęsy