HYSAN® WODA MORSKA W AEROZOLU DO NOSA 10 ML

KATEGORIE

PRODUCENCI

Wybierz producenta
Wszyscy producenci
INFOLINIA 34 365 40 96
Produkt niedostępny
Nasza cena:

20.00

O produkcie:

Numer produktu: 3050

Do nawilżania i naturalnego zmniejszania obrzęku śluzówki nosa. Sterylny roztwór niezawierający środków konserwujących 10 ml.

Co to jest woda morska w aerozolu do nosa hysan®?

Woda morska w aerozolu do nosa hysan® jest hipertonicznym roztworem soli morskiej do rozpylania do nosa. Hipertoniczny oznacza, że zawartość soli w wodzie morskiej w aerozolu do nosa hysan® jest wyższa niż poziomy soli zazwyczaj występujące w komórkach i płynach organizmu.

Oprócz soli morskiej woda morska w aerozolu do nosa hysan®zawiera jedynie oczyszczoną wodę.

Do czego służy woda morska w aerozolu do nosa hysan®?

Woda morska w aerozolu do nosa hysan® służy do nawilżania i naturalnego zmniejszania obrzęku śluzówki nosa.

Woda morska w aerozolu do nosa hysan® działa dwuetapowo: w pierwszej kolejności nawilża błonę śluzową nosa, co jest odczuwalne już bezpośrednio po zastosowaniu. Poza tym wysokie stężenie soli w wodzie morskiej w aerozolu do nosa hysan® usuwa nadmiar płynu ze śluzówki nosa. Jest to szczególnie pożądane w przypadku obrzęków zapalnych nosa, np. podczas przeziębienia. W związku ze zmniejszeniem obrzęku możliwe jest przywrócenie swobodnego oddychania. Dodatkowo nawilżanie przy pomocy hipertonicznego roztworu soli morskiej i usuwanie nadmiaru płynu tkankowego prowadzą do upłynnienia gęstej wydzieliny. Dzięki temu proces leczenia infekcji nosa i zatok przynosowych jest wspierany w naturalny sposób.

Kiedy należy stosować wodę morską w aerozolu do nosa hysan®?

Woda morska w aerozolu do nosa hysan® służy do nawilżania i naturalnego zmniejszania obrzęku śluzówki nosa. Do obrzęku błon śluzowych nosa i zatok przynosowych, który uniemożliwia swobodne oddychanie i wydalanie gęstej wydzieliny, dochodzi szczególnie wskutek nieżytu nosa lub infekcji wirusowych. Woda morska w aerozolu do nosa hysan®wspiera naturalne funkcjonowanie śluzówki nosa poprzez zmniejszanie obrzęku śluzówki w stanie zapalnym oraz upłynnianie gęstej wydzieliny.

Stosowanie wody morskiej w aerozolu do nosa hysan® może zredukować konieczność stosowania innych aerozoli do nosa zmniejszających obrzęk (tzw. sympatykomimetyków działających na receptory alfa-adrenergiczne).

 

Stosowanie:

Zazwyczaj wodę morską w aerozolu do nosa hysan® stosuje się trzy razy dziennie rozpylając po 1 do 2 dawek aerozolu do każdego otworu nosowego, jednakże można ją stosować także częściej. Brak ograniczeń odnośnie do okresu stosowania.

 

Skład:

Hipertoniczny roztwór soli morskiej (odpowiada 2,7% soli morskiej).

 

Używałeś produktu? Dodaj pierwszą opinie!
Nazwa pliku
ULOTKA HYSAN POBIERZ