Kategorie

PRODUCENCI

Wybierz producenta
Wszyscy producenci
INFOLINIA 34 365 40 96

HEMOREX SZTYFT NA HEMOROIDY - REWELACYJNE DZIAŁANIE

Numer produktu: 3405
Produkt niedostępny
Nasza cena:

38.99

O produkcie:

WYRÓB MEDYCZNY

Kriosztyft - nowy, lepszy sposób na pozbycie się hemoroidów

Hemorex – kriosztyft na hemoroidy, nie jest lekiem, bo nie opiera się na farmakologii. Jest wyrobem medycznym, wykonanym z wysokogatunkowego plastiku. Ma anatomiczny kształt zapewniający wygodę przy wrowadzaniu go do odbytu.

Jego użycie powoduje natychmiastową ulgę – łagodzi ból, świąd i pieczenie, tamuje krwawienie i obkurcza naczynia krwionośne, zapobiegając dalszemu rozwojowi choroby.

Hemorex wykorzystuje system delikatnego chłodzenia – zawiera wewnątrz specjalną substancję, którą można wielokrotnie zamrażać i rozmrażać. Substancja została szczelnie zamknięta w sztyfcie, co uniemożliwia jej kontakt z ciałem i służy jedynie do przekazywania chłodu w ściśle określonym czasie i miejscu.

Uzyskana w domowych warunkach niska temperatura jest całkowicie bezpieczna dla organizmu i nie powoduje jakichkolwiek powikłań.

 

Wykorzystując niską temperaturę Hemorex obkurcza naczynia krwionośne, co powoduje błyskawiczną ulgę przy dokuczliwych objawach choroby hemoroidalnej, niezależnie od stopnia jej zaawansowania.

Hemorex skutecznie i naturalnie leczy zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne żylaki odbytu.

Sztyft nie ma żadnych przeciwwskazań do stosowania – mogą bezpiecznie używać go kobiety w ciąży, alergicy czy diabetycy.

Instrukcja obsługi

1. Włóż sztyft Hemorex do zamrażalnika na minimum dwie godziny.

2. Po wyjęciu sztyftu nałóż  na niego lubrykant – może to być wazelina kosmetyczna, albo specjalny żel, który można kupić w każdej aptece.

3. Teraz połóż się na boku, zegnij nogę na której nie leżysz i podciągnij ją do klatki piersiowej. Rozluźnij się, a następnie powoli i delikatnie wprowadź sztyft do odbytu i pozostaw na 6 do 8 minut. Po tym czasie Hemorex osiągnie temperaturę twojego ciała. Wtedy należy go wyjąć.

4. Po wyjęciu umyj aplikator mydłem i ciepłą wodą oraz zdezynfekuj go np. medycznym płynem do dezynfekcji, wodą utlenioną, czy spirytusem salicylowym.

Podmiot odpowiedzialny:
Korporacja Gazolina Sp. z o.o
ul.Jagiellońska 7
14-220 Kisielice

 

 

Używałeś produktu? Dodaj pierwszą opinie!
Nazwa pliku
ulotka Hemorex POBIERZ