GAVISCON ZAWIESINA 150ML

KATEGORIE

PRODUCENCI

Wybierz producenta
Wszyscy producenci
INFOLINIA 34 365 40 96
Nasza cena:

13.99

O produkcie:

Numer produktu: 3132

Gaviscon o smaku mięty jest stosowany w leczeniu objawów refluksu żołądkowo--przełykowego, takich jak odbijanie, zgaga i niestrawność (związana z refluksem), na przykład po posiłkach lub w czasie ciąży a także u pacjentów z objawami związanymi z refluksowym zapaleniem przełyku.

 

Lek OTC

Lek Gaviscon o smaku mięty należy do grupy leków nazywanych „środkami hamującymi refluks żołądkowo-przełykowy”, który tworzy ochronną warstwę utrzymującą się na powierzchni treści żołądkowej do 4 godzin, zapobiegając cofaniu się kwaśnej treści żołądkowej z żołądka, co powoduje ból i uczucie dyskomfortu w przełyku.

 

Stosowanie:

Dorośli, w tym osoby w podeszłym wieku i dzieci w wieku 12 lat i powyżej: 10–20 ml po posiłkach i przed snem (do czterech razy na dobę). 
Stosowanie u dzieci poniżej 12 roku życia: podawać tylko po konsultacji z lekarzem.

 

Skład:

Substancjami czynnymi leku w każdej dawce 10 ml są 500 mg alginianu sodu, 267 mg wodorowęglanu  sodu oraz 160 mg węglanu wapnia.
- Inne składniki leku to karbomer 974P, metylu (E218) i propylu (E216) parahydroksybenzoesan, sacharyna sodowa, sodu wodorotlenek, aromat miętowy nr 4, aromat miętowy nr 5 oraz woda oczyszczona

 

Używałeś produktu? Dodaj pierwszą opinie!
Nazwa pliku
gaviscon zawiesina POBIERZ