FIORDA JUNIOR 15 PASTYLEK DO SSANIA

KATEGORIE

PRODUCENCI

Wybierz producenta
Wszyscy producenci
INFOLINIA 34 365 40 96
Nasza cena:

9.97

O produkcie:

Numer produktu: 3522

Fiorda® Junior to unikalne połączenie naturalnych składników: wyciągu z porostu islandzkiego, laktoferyny oraz wyciągu z lipy. 

 

Suplement diety

Składniki te stanowią uzupełnienie codziennej diety we wszystkich przypadkach wymagających specjalnego nawilżenia jamy ustnej i gardła. Szczególnie podczas odczuwania:
- dyskomfortu spowodowanego wzmożonym oddychaniem przez usta,
- drapania w gardle,
- chrypki,
- suchości w gardle i jakie ustnej, zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym.

Smak i kompozycja składników została opracowana szczególnie z myślą o dzieciach, ale produkt może być stosowany również przez osoby dorosłe, w tym przez diabetyków i kobiety w ciąży.

Składniki:
- porost islandzki – zawiera substancje śluzowe, które tworzą ochronną powłokę, korzystnie działając na błonę śluzową gardła, krtani i strun głosowych. Działa kojąco i łagodząco. Wspiera prawidłową pracę układu odpornościowego,
- laktoferyna – naturalne białko występujące w mleku. W organizmie człowieka występuje również w ślinie oraz łzach, a także jest ważnym składnikiem mleka karmiących matek,
- lipa – łagodzi, koi podrażnione gardło, zapewnia prawidłowe funkcjonowanie strun głosowych. Wspiera naturalne siły obronne organizmu.

 

Stosowanie:

Dzieci od 4 roku życia i dorośli: 1 pastylka - do 6 pastylek na dobę

 

Skład:

fiorda-junior-tabela

 

 

Używałeś produktu? Dodaj pierwszą opinie!