Ectoalerg spray do nosa 20ml naturalny

KATEGORIE

PRODUCENCI

Wybierz producenta
Wszyscy producenci
INFOLINIA 34 365 40 96
Nasza cena:

23.00

O produkcie:

Numer produktu: 3374

WYRÓB MEDYCZNY

ectoAlerg Spray do nosa 20 ml- spray łagodzący objawy alergii

Alergie i związane z nią objawy mogą naprawdę utrudnić codzienne życie. Szczególnie wiosną alergicy narzekają na swędzący i cieknący nos. Branie tabletek często jest nieskuteczne i ma niekorzystny wpływ na stan żołądka oraz wątroby. Warto sięgać po inne preparaty, które pozwolą normalnie funkcjonować, nawet w czasie nasilonego pylenia roślin.

ectoAlerg jest wyrobem medycznym stosowanym w przypadku alergicznego nieżytu nosa. Wygodna i łatwa w użyciu forma sprayu do nosa pozwala skutecznie łagodzić objawy alergii błon śluzowych nosa. Czynnikiem niwelującym wszelkie niepożądane objawy jest ektoina – aminokwas wytwarzany przez mikroorganizmy, które żyją w niesprzyjających warunkach. Ektoina skutecznie chroni komórki przed oddziaływaniem szkodliwych elementów, w tym przypadku alergenów. Zapobiega także odwodnieniu błony śluzowej nosa poprzez jej nawilżanie oraz pomaga w jej regeneracji.

Warto wspomnieć, że ectoAlerg nie ma w swoim składzie żadnych środków konserwujących, jest więc to naturalna ochrona przed objawami alergicznymi.

 

Wskazania i przeciwwskazania:
Preparatu ectoAlerg Spray do nosa nie należy stosować po operacjach nosa, urazach nosa oraz w przypadku nadwrażliwości na ektoinę lub którykolwiek ze składników preparatu.

Dawkowanie:
Jeśli lekarz nie zaleci inaczej, zwykła dawka stosowana u dorosłych i dzieci wynosi 1-2 rozpylenia do każdego otworu nosowego. Dzieci w wieku poniżej 10 lat powinny stosować ectoAlerg spray do nosa w obecności osoby dorosłej.

Opakowanie:
20 ml butelka

Skład:
2% Ektoina, woda,sól alpejska.

Używałeś produktu? Dodaj pierwszą opinie!
Nazwa pliku
ectoAlerg-folderkompr POBIERZ