DOPPELHERZ AKTIV MAGNEZ + WAPŃ FORTE - 30 TABLETEK

KATEGORIE

PRODUCENCI

Wybierz producenta
Wszyscy producenci
INFOLINIA 34 365 40 96
Nasza cena:

16.99

O produkcie:

Numer produktu: 3340

Składniki preparatu wzmacniają układ kostny, wspomagają prawidłową pracę mięśni, w tym mięśnia sercowego i regenerację mięśni. Magnez umożliwia uzupełnianie elektrolitów po wysiłku.

Preparat jest zalecany:

- dla wzmocnienia kości,
- dla zachowania równowagi wodno-elektrolitowej,
- przy intensywnym wysiłku fizycznym,
- w stanach zmęczenia i wyczerpania,
- w celu wspomagania pracy mięśni (w tym mięśnia sercowego).
 

Suplement diety

Magnez współpracuje z wapniem w przewodzeniu impulsów nerwowo-mięśniowych oraz w utrzymywaniu prawidłowego stanu kości. Magnez pełni również rolę w utrzymywaniu równowagi elektrolitowej, prawidłowych funkcji poznawczych (zapamiętywania i uczenia się), ograniczaniu zmęczenia i pracy całego układu nerwowego. 

Magnez odgrywa ważną rolę w przenoszeniu bodźców nerwowych i w procesie skurczu mięśni, w tym mięśnia sercowego. Magnez ułatwia również usuwanie skutków zmęczenia. Zwiększone zapotrzebowanie na magnez występuje podczas intensywnego wysiłku i pocenia, stresu, pracy umysłowej, spożywania alkoholu, kawy lub środków przeczyszczających.

Wapń korzystnie wpływa na procesy związane z prawidłową budową układu kostnego oraz funkcjonowaniem mięśni. Zwiększone zapotrzebowanie na wapń wstępuje m.in. w okresie ciąży, menopauzy oraz starzenia się. W polskich warunkach szczególnie kobiety powinny zadbać o wystarczającą ilość wapnia w diecie.

Preparat zawiera optymalną proporcję jonów magnezu do wapnia (1:2) w wysokich dawkach, które doskonale uzupełniają dietę o te składniki mineralne.

Preparat jest zalecany jako suplement diety dla osób dorosłych i młodzieży; może być z powodzeniem stosowany przy diecie odchudzającej, bezmlecznej, cukrzycowej oraz przez osoby uprawiające sport. 

 

Stosowanie:

Stosować 1 tabletkę dziennie po posiłku, popijając obficie. Nie stosować na czczo. Tabletkę można dzielić.

 

Skład:

Składniki Ilość (%RWS)
magnez 175 mg (47%)
wapń 350 mg (44%)
Używałeś produktu? Dodaj pierwszą opinie!