Delicol krople 15ml na kolkę (z enzymem Laktazą)

KATEGORIE

PRODUCENCI

Wybierz producenta
Wszyscy producenci
INFOLINIA 34 365 40 96
Nasza cena:

19.90

O produkcie:

Numer produktu: 3620

Żywność specjalnego przeznaczenia medycznego

Delicol to pierwszy preparat w Polsce działający przyczynowo. Laktaza zawarta w produkcie rozkłada laktozę zawartą w mleku i sprawia, że staje się ono lepiej przyswajalne. Dzięki temu nie dopuszcza do wystąpienia objawów kolki, a może to być istotny czynnik u dzieci z kolką. Jego skuteczność została potwierdzona licznymi badaniami klinicznymi. Delicol otrzymał również rekomendację Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego.

 Niedojrzały układ pokarmowy maluszka nie radzi sobie z trawieniem laktozy, czyli cukru występującego w mleku. Przyczyną może być zbyt mała ilość laktazy – enzymu, który jest odpowiedzialny za trawienie laktozy.

Delicol to żywność specjalnego przeznaczenia medycznego w postaci kropli.
Jest on przeznaczony dla niemowląt do postępowania dietetycznego w stanach przejściowych dolegliwości trawiennych spowodowanych nietolerancją laktozy w pożywieniu. Delicol dostarcza enzymu, który pomaga układowi pokarmowemu dziecka w trawieniu cukru mlecznego.
Dzięki temu eliminuje przyczynę kolki.


Zastosowanie

Delicol przeznaczony jest dla niemowląt do postępowania dietetycznego w stanach przejściowych dolegliwości trawiennych (kolka) spowodowanych nietolerancją laktozy.


Skład

Maltoza, woda, sacharoza, maltodekstryna, laktaza, chlorek sodu

Produkt stanowi żywność specjalnego przeznaczenia medycznego. Należy zawsze postępować zgodnie ze sposobem użycia. Produkt jest niekompletnym środkiem spożywczym. Nie może być stosowany jako jedyne źródło pożywienia. Produktu nie należy stosować pozajelitowo. Produkt powinien być podawany pod nadzorem lekarza. W przypadku wystąpienia niepokojących objawów, należy niezwłocznie skontaktować się z lekarzem.

WAŻNE! Delicol zawiera enzym laktazę, który ulega zniszczeniu pod wpływem wysokiej temperatury. Należy dodawać Delicol do pokarmu o temperaturze pokojowej. Delicol może być stosowany w okresie 3 – 4 miesięcy życia dziecka. Po upływie tego czasu należy stopniowo odstawiać preparat.


Podmiot odpowiedzialny

Aflofarm Farmacja Polska Spółka z o.o.

@Lidia

Dobre krople, dziecko chętnie łyka (podaję je bezpośrednio do buzi). Niedługi czas oczekiwania aż zaczną działać. Wygodne dawkowanie, nie mają pipety ale dla mnie akurat nie jest to minusem. Środek kupiony przeze mnie na kolki, efektu nie widzialam od razu, musiałam poczekać kilka dni. Potem jednak kolki sie zmniejszyły. Dobra pojemność oraz niska cena w stosunku do innych podobnych środków dla dzieci.

Nazwa pliku
delicol-ulotka-Do POBIERZ

NASI KLIENCI KUPOWALI Z TYM PRODUKTEM