DEBUTIR 60 KAPSUŁEK

KATEGORIE

PRODUCENCI

Wybierz producenta
Wszyscy producenci
INFOLINIA 34 365 40 96
Nasza cena:

29.91

O produkcie:

Numer produktu: 3133

Żywność specjalnego przeznaczenia medycznego.

 

Preparat Debutir jest przeznaczony do postępowania dietetycznego w:

  • chorobach jelita grubego przebiegajacych ze zmianami zanikowymi w obrebie błony śluzowej
  • zespole jelita nadwrażliwego (IBS)
  • zaburzeniach wchłaniania, prowadzących do niedoboru składników odżywczych, utraty masy ciała lub nieprawidłowego wzrastania u dzieci
  • zaburzeniach ze strony przewodu pokarmowego o charakterze czynnościowym takich, jak: przewlekłe zaparcia, bóle brzucha, wzdęcia brzucha, dyspepsja, biegunki,
  • niedoborach pokarmowych (niedostateczna podaż błonnika pokarmowego, dieta ubogoresztkowa)
  • zaburzeniach flory jelitowej , m.in. po długotrwałej antybiotykoterapii, w przebiegu niektórych chorób przewlekłych (choroby trzustki, wątroby, nerek)

 

Debutir kapsułki, zawiera sól sodową kwasu masłowego (maślan sodu) w postaci mikrogranulatu.

Kwas masłowy jest podstawowym materiałem energetycznym dla nabłonka przewodu pokarmowego. Zastosowanie nowoczesnej technologii mikrogranulek, w przeciwieństwie do standardowych form kwasu masłowego zabezpiecza przed całkowitym wykorzystaniem w górnym odcinku przewodu pokarmowego i pozwala na dostarczenie kwasu masłowego do jelita cienkiego i grubego. Zdecydowana większość mikrogranulek przechodzi z treścią pokarmową do jelita cienkiego i dalej do grubego, gdzie mikrogranulki uwalniane są kolejne ilości maślanu sodu. Skład mikrogranulki jest tak dobrany, aby proces uwalniania maślanu sodu odbywał się na całej długości jelita cienkiego i grubego.

 

Stosowanie:

  • Dorośli: doustnie 1 kapsułka dwa razy dziennie, rano i wieczorem. Zaleca się stosować preparat przez okres co najmniej 3 miesięcy lub zgodnie z zaleceniem lekarza.
  • Dzieci powyżej 7. roku życia: doustnie 1 kapsułka dziennie, najlepiej wieczorem. Zaleca się stosować preparat przez okres co najmniej 6 tygodni lub zgodnie z zaleceniem lekarza.

Kapsułkę należy połknąć i popić letnią lub chłodną wodą. Najlepiej przyjmować w trakcie posiłku.

 

Skład:

Jedna kapsułka preparatu Debutir zawiera 500 mg mikrogranulowanego maślanu sodu i trójglicerydu pochodzenia roślinnego (oleju palmowego), co odpowiada 150 mg maślanu sodu.
Dwie kapsułki preparatu DEBUTIR zawierają 1000 mg mikrogranulowanego maślanu sodu i trójglicerydu pochodzenia roślinnego (oleju palmowego), co | odpowiada 300 mg maślanu sodu.

Używałeś produktu? Dodaj pierwszą opinie!

NASI KLIENCI KUPOWALI Z TYM PRODUKTEM