COLDREX MAXGRIP 10 SASZETEK SMAK CYTRYNOWY

KATEGORIE

PRODUCENCI

Wybierz producenta
Wszyscy producenci
INFOLINIA 34 365 40 96
Nasza cena:

15.50

O produkcie:

Numer produktu: 1830

Coldrex MaxGrip o smaku cytrynowym jest wskazany do krótkotrwałego, objawowego leczenia grypy lub przeziebienia, przebiegajacych z goraczka, dreszczami, bólem głowy, bólem gardła, nieytem nosa (katarem).

 

Lek OTC

Coldrex MaxGrip o smaku cytrynowym jest lekiem o działaniu przeciwbólowym i przeciwgoraczkowym, obkurczajacym naczynia krwionosne błony sluzowej nosa i zmniejszajacym jej przekrwienie, a w wyniku tego udroniajacym nos i zatoki. Lek zawiera witamine C.

 

Stosowanie:

Stosowanie u dorosłych i młodziey w wieku powyej 12 lat:
Jedna saszetka leku Coldrex MaxGrip o smaku cytrynowym co 4 do 6 godzin. Nie przyjmowac leku czesciej ni co 4 godziny ani nie stosowac wiecej ni 4 saszetki na dobe. Nie stosowac dawki wiekszej ni zalecana.

Sposób podawania
Przed podaniem proszek naley rozpuscic w ciepłej wodzie.
Wsypac zawartosc jednej saszetki do szklanki, uzupełnic do połowy ciepła woda, dobrze wymieszac i wypic. W razie koniecznosci dolac zimnej wody lub dosłodzic.
Bez konsultacji z lekarzem leku nie naley stosowac regularnie dłuej ni przez 3 dni.

 

Skład:

Substancjami czynnymi leku sa: paracetamol, chlorowodorek fenylefryny i kwas askorbowy (witamina C).Kada saszetka zawiera 1000 mg paracetamolu, 10 mg chlorowodorku fenylefryny i 40 mg kwasu askorbowego.

Używałeś produktu? Dodaj pierwszą opinie!
Nazwa pliku
ULOTKA COLDREX MAXGRIP SASZ POBIERZ