Canephron® N - krople doustne, roztwór 100ml

KATEGORIE

PRODUCENCI

Wybierz producenta
Wszyscy producenci
INFOLINIA 34 365 40 96
Nasza cena:

31.97

O produkcie:

Numer produktu: 3476

Canephron® N to lek pochodzenia naturalnego, o unikalnej kombinacji składników , który:
- Łagodzi ból i pieczenie
- Zmniejsza skurcze pęcherza
- Redukuje ilość bakterii wywołujących infekcje

 

Lek OTC

Kombinacja składników pochodzenia naturalnego zawartych w leku Canephron® N wykazuje szerokie spektrum właściwości farmakologicznych: przeciwzapalne, przeciwbólowe, rozkurczowe, antyadhezyjne oraz moczopędne.

Tradycyjny produkt leczniczy roślinny stosowany wspomagająco i uzupełniająco w leczeniu dolegliwości łagodnych chorób zapalnych dolnych dróg moczowych oraz jako środek zapobiegawczy i wspomagający leczenie pacjentów z kamicą dróg moczowych lub tendencją do odkładania się piasku nerkowego.

Canephron® N to tradycyjny produkt leczniczy roślinny, którego wskazania opierają się wyłącznie na długim okresie stosowania.

 

Stosowanie:

Dorośli i dzieci w wieku powyżej 12 lat: doustnie, 3 razy na dobę (rano, w południe i wieczorem) po 74 krople, co odpowiada 5 ml w dawce jednorazowej.

Podczas stosowania zaleca się przyjmowanie zwiększonej ilości płynów.

 

Skład:

100 ml płynu zawiera wyciąg (1 : 56) z 1,8 g mieszaniny z Centaurium erythraea Rafn s.l., herba (ziele tysiącznika); Levisticum officinale Koch., radix (korzeń lubczyku); Rosmarinus officinalis L., folium (liść rozmarynu) w stosunku (1 : 1 : 1).

Pierwszy extrahent: etanol 59% (V/V).

Zawiera do 19,5% (V/V) alkoholu.

Używałeś produktu? Dodaj pierwszą opinie!
Nazwa pliku
Ulotka Canephron N POBIERZ