Bravera Control 8ml OPÓŹNIA WYTRYSK

KATEGORIE

PRODUCENCI

Wybierz producenta
Wszyscy producenci
INFOLINIA 34 365 40 96
Nowość
Nasza cena:

44.99

O produkcie:

Numer produktu: 3679

LEK OTC

Lek Bravera Control zawiera substancję powszechnie stosowaną w medycynie od wielu lat - lidokainę. Bravera Control w postaci aerozolu na skórę, roztwór, działa miejscowo znieczulająco, zmniejszając wrażliwość penisa na dotyk.

To pierwszy i jedyny lek na rynku polskim, dostępny w aptekach bez recepty, dedykowany leczeniu przedwczesnego wytrysku[1].

[1] W odniesieniu do danych URPL wg wyszukiwarki http://pub.rejestrymedyczne.csioz.gov.pl, stan na dzień 28.04.2020r.


Wskazania

Lek jest wskazany do stosowania przed stosunkiem w przypadku przedwczesnego wytrysku w celu zmniejszenia wrażliwości prącia na dotyk i opóźnienia ejakulacji (wytrysku).


Substancja czynna

1 g aerozolu zawiera 96 mg lidokainy.

Każde naciśnięcie pompki rozpylającej dostarcza 0,085 ml roztworu (co odpowiada 81,98 mg aerozolu zawierającego 7,87 mg lidokainy).


Dodatkowe informacje

Zalecana dawka to 3 do 7 naciśnięć pompki, wykonane w celu pokrycia trzonu i żołędzi prącia, 5 do 15 minut przed stosunkiem. Jeżeli po upływie 5 minut na prąciu pozostaje nadmiar leku, należy go usunąć przed stosunkiem. Ilość i czas aplikacji powinny być dobrane w zależności od indywidualnych potrzeb. Należy zawsze stosować najmniejszą skuteczną dawkę. Pomiędzy zastosowaniem kolejnych dawek należy zachować odstęp co najmniej 4 godzin. Nie należy przekraczać dawki 22 naciśnięć pompki w ciągu 24 godzin.

Lek nie powinien być stosowany dłużej niż 1 miesiąc bez nadzoru lekarza.


Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość pacjenta lub jego partnerki/partnera na substancję czynną, inne amidowe leki miejscowo znieczulające lub na którąkolwiek substancję pomocniczą.
Jeśli partnerka pacjenta jest w ciąży.
Uszkodzona lub zmieniona zapalnie skóra.


Stosowanie:
Przed pierwszym użyciem leku należy, trzymając pojemnik pionowo, nacisnąć pompkę rozpylającą co najmniej 10 razy, w celu jej napełnienia i uzyskania prawidłowego rozpylenia.
Zalecana dawka to 3 do 7 naciśnięć pompki, wykonane w celu pokrycia trzonu i żołędzi prącia.

Lek należy zastosować 5 do 15 minut przed stosunkiem. Jeżeli po upływie 5 minut na prąciu pozostaje nadmiar leku, należy go usunąć przed stosunkiem. Ilość i czas aplikacji powinny być dobrane w zależności od indywidualnych potrzeb.

Należy zawsze stosować najmniejszą skuteczną dawkę. Pomiędzy zastosowaniem kolejnych dawek należy zachować odstęp co najmniej 4 godzin. Nie należy przekraczać dawki 22 naciśnięć pompki w ciągu 24 godzin. Lek nie powinien być stosowany dłużej niż 1 miesiąc bez nadzoru lekarza.


Podmiot odpowiedzialny

Aflofarm Farmacja Polska Spółka z o.o.

Używałeś produktu? Dodaj pierwszą opinie!
Nazwa pliku
bravera-control-ulotka-bp POBIERZ

NASI KLIENCI KUPOWALI Z TYM PRODUKTEM