Kategorie

PRODUCENCI

Wybierz producenta
Wszyscy producenci
INFOLINIA 34 365 40 96

RODO - kliknij!!!


Ochrona danych osobowych – informacja

 

Szanowni Państwo,
W dniu 25 maja 2018 roku zacznie mieć zastosowanie nowe „Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)", dalej „RODO".
Zgodnie z przepisami RODO, administrator danych osobowych powinien wypełnić wobec osób fizycznych, których dane przetwarza, obowiązek informacyjny.

 


Jeżeli są Państwo Klientem
Apteki internetowej "PLUS DLA ZDROWIA - Twoja Apteka internetowa" to administratorem Państwa danych jest firma PLUS DLA ZDROWIA LESZCZ I WSPÓLNICY SPÓŁKA JAWNA KRS: 0000555310.
P
rosimy o zapoznanie się z polityką prywatności opartą o obowiązujące przepisy RODO.

Przygotowaliśmy dla Państwa odpowiednie informacje, z którymi można się zapoznać pod poniższymi linkami.

1. Polityka prywatności

2. Regulamin zakupów

3. ceneo.pl

 

Chcemy też Państwa poinformować , że nasza firma szanując Państwa dane osobowe nie udostępniała i nie udostępnia tych danych firmom zewnętrznym, Państwa dane są używane do celi takich jak: realizacje i ewidencja zamówień w naszej aptece, płatności on-line, księgowość, system opinii Ceneo.pl oraz wysyłka Państwa zamówień. Jeśli kiedykolwiek ulegnie to zmianie to zmieścimy odpowiednią informacje w naszej polityce prywatności.

Dane zamówień z naszej apteki internetowej są przechowywane prze okres pięciu lat.

Konta klientów oraz pozostałe dane przekazane naszej firmie internetowej mogą zostać zlikwidowane na Państwa prośbę.

Informujemy również, że zawsze aktualna treść
polityki prywatności po 25.05.2018 będzie publikowana na stronie internetowej www.plusdlazdrowia.pl w zakładce „Polityka Prywatności”