BLIZAN ŻEL NA BLIZNY ROLL-ON 15g WYGODNA APLIKACJA

KATEGORIE

PRODUCENCI

Wybierz producenta
Wszyscy producenci
INFOLINIA 34 365 40 96
Produkt niedostępny
Nasza cena:

25.00

O produkcie:

Numer produktu: 3375

WYRÓB MEDYZNY

LECZENIE BLIZN


ŻEL NA BLIZNY

BLIZAN Hipoalergiczny żel silikonowy do stosowania na blizny roll-on

Wskazania:

Blizan to hipoalergiczny, przezroczysty i szybko schnący żel silikonowy przeznaczony do leczenia blizn różnego pochodzenia. Zmiękcza, uelastycznia i wygładza bliznę poprawiając jej wygląd. Dzięki niemu blizny stają się mniej przebarwione. Niweluje świąd i uczucie napięcia. Aplikator wyposażony jest w rolkę do aplikacji na bliznę i masowania w celu lepszego wprowadzenia produktu i dostarczeniu składników aktywnych do głębszych warstw skóry. Polisiloksany będące składnikiem preparatu Blizan to bardzo skuteczna i jednocześnie nieinwazyjna metoda leczenia blizn. Ich silikonowa warstwa tworzy na skórze film, który dostosowuje się do indywidualnego kształtu blizny. Zmiękczają one i wygładzają blizny.

Skład:

Mieszanina polisiloksanów

Stosowanie:

Hipoalergiczny żel silikonowy Blizan stosuje się zewnętrznie na skórę. Należy przyłożyć aplikator do blizny chwilę masując.

Opakowanie: 15 ml


Żel na blizny, BLIZAN jest 100% żelem silikonowym, co oznacza, że nie zawiera składników mogących powodować podrażnienia (np. alkoholu). BLIZAN jest hypoalergiczny, jego działanie polega na utworzeniu na skórze przeźroczystego, bezwonnego „opatrunku” sprzyjającemu profilaktyce blizn i ich terapii.  100% zawartość polisilanów jest istotna, ponieważ zapewnienia prawidłowe pokrycie leczonego obszaru, co jest podstawą terapii żelami silikonowymi.  W przypadku preparatów zawierających inne substancje, udział silikonu musi być mniejszy, co może negatywnie wpłynąć na skuteczność i bezpieczeństwo preparatu.

Formuła BLIZANU oparta jest na polisilanach, których skuteczność i efektywność zbadano w wieloośrodkowych, kontrolowanych, podwójnie zaślepionych badaniach klinicznych. Skuteczność polisilanów potwierdzono w kilkudziesieciu badaniach klinicznych, a międzynarodowe gremia specjalistów uznają silikony za najbardziej skuteczną i bezpieczną nieoperacyjną metodę zapobiegania i terapii blizn[1].  BLIZAN stosuje się dwa razy dziennie.  Terapię BLIZANEM kontynuujemy do momentu wygładzenia się skóry, przywrócenia naturalnego kolorytu, minimalizacji albo całkowitego zaniku blizn. Pierwsze efekty terapii pojawiają się po kilku tygodniach od rozpoczęcia kuracji, a cały proces trwa zazwyczaj 3-6 miesięcy.  W przypadku rozległych uszkodzeń skóry warto kontynuować terapię dłużej.

BLIZAN jest bardzo wygodny w stosowaniu. Po aplikacji wysycha, tworząc niewidoczną, bezwonną barierę sprzyjającą gojeniu i minimalizacji blizny.  Uśmierza świąd oraz ogranicza zaczerwienienia.  Warto pamiętać o wykonaniu lekkiego, miejscowego masażu. BLIZAN jest bezzapachowy (w przeciwieństwie do kremów z cebuli), wydajny i skuteczny– dzięki niemu blizna staje się miękka i płaska.


BLIZAN jest skuteczny:

Formuła BLIZANU w 100%składa się z polisilanów (silikonów). A według badań naukowych 100% żele silikonowe są najskuteczniejszą nieoperacyjną metodą zapobiegania i terapii blizn.
Skuteczny w terapii zarówno starych jak i nowych blizn.
Jest skuteczny u dorosłych i dzieci bez względu na wiek.BLIZAN jest komfortowy:

-jest przeźroczysty i bezzapachowy,
-szybko wysycha, po wyschnięciu nie klei się
-może być aplikowany pod makijaż,
-aplikacja jest rutynowa: dwa razy dziennie,
-jest wygodny do aplikacji, nawet w trudno dostępne miejsca.


BLIZAN jest bezpieczny:

-BLIZAN jest hipoalergiczny.
-Jak wykazują badania kliniczne preparaty silikonowe są dobrze tolerowane i rzadko powodują działania niepożądane.


Podmiot odpowiedzialny:
Artespharm Sp. z o.o.

Używałeś produktu? Dodaj pierwszą opinie!