BIOLEVOX HA KWAS HIALURONOWY, ŻEL DOSTAWOWY 2,2%, AMPUŁKOSTRZYKAWKA 2ml

KATEGORIE

PRODUCENCI

Wybierz producenta
Wszyscy producenci
INFOLINIA 34 365 40 96
Promocja
Nasza cena:

199.00

O produkcie:

Numer produktu: 2081

NOWE OPAKOWANIE

WYRÓB MEDYCZNY

ŻEL DOSTAWOWY

Biolevox Ha to kwas hialuronowy, żel dostawowy 2,2%, amupułkostrzykawka 2 ml.
Biolevox Ha pozwala obniżyć poziom odczuwanego bólu umożliwiając wykonywanie codziennych czynności. Chroni chrząstkę stawową przed dalszą degeneracją. Jako nieliczny na polskim rynku, posiada wysokie stężenie kwasu hialuronowego w dawce. W kuracji z użyciem trzech dawek jego ilość może być ponad dwukrotnie większa w porównaniu do innych tego typu preparatów.
Dzięki wysokiej zawartości kwasu hialuronowego w jednej dawce, nie wymaga stosowania iniekcji o dużej objętości. Jest produkowany w Niemczech z zachowaniem najwyższej jakości standardów wytwarzania preparatów medycznych.

 

W przypadku uszkodzenia stawu (w wyniku jego urazu lub choroby zwyrodnieniowej) elastyczność i lepkość mazi stawowej obniża się, co zmniejsza ruchomość stawu, wywołuje bóle i powoduje destrukcję chrząstki stawowej.
Uzupełnienie mazi stawowej przez wstrzyknięcie do stawu oczyszczonego kwasu hialuronowego (Biolevox Ha) poprawia jej elastyczność i lepkość, w wyniku czego już po pierwszym cyklu leczenia zwiększy się ruchomość stawu oraz zmniejszy poziom odczuwanego bólu będącego skutkiem degeneracji chrząstki stawowej.

Efekty kuracji utrzymują się przez wiele miesięcy.

O ilości iniekcji w terapii decyduje lekarz specjalista.

Zabieg iniekcji dostawowej może wykonywać tylko lekarz.

 

Ampułkostrzykawka 2 ml

 

Produkt sterylizowany parą. Nie stosować w przypadku uszkodzenia sterylnego opakowania. Przechowywać w temperaturze od 2 do 25 st. C. Zapobiegać wstrząsom.

SKŁADNIKI:
hialuronian sodu, chlorek sodu, dwusodowy wodorofosforan, sodowy wodorofosforan, woda do iniekcji;
 
Biovico Sp. z o. o.
ul. Hryniewickiego 6B/135
81-340 Gdynia

 

Używałeś produktu? Dodaj pierwszą opinie!