ATUSSAN SYROP 1,5MG/ML 200ML

KATEGORIE

PRODUCENCI

Wybierz producenta
Wszyscy producenci
INFOLINIA 34 365 40 96
Nasza cena:

11.90

O produkcie:

Numer produktu: 2886

Atussan zawiera substancję czynną butamiratu cytrynian. Jest nieopioidowym lekiem przeciwkaszlowym, stosowany w objawowym leczeniu kaszlu różnego pochodzenia.

Stosowanie:

Dzieci i młodzież - Stosować 3 razy na dobę:
3 do 6 lat - 5 ml syropu
6 do 12 lat - 10 ml syropu
powyżej 12 lat - 15 ml syropu
Dorośli - 15 ml syropu (22,5 mg butamiratu cytrynianu) 4 razy na dobę.
- Leku Atussan nie należy stosować u dzieci w wieku poniżej 3 lat.
- Atussan należy przyjmować przed posiłkiem.

 

Skład:

Substancją czynną leku jest butamiratu cytrynian. 1 ml syropu zawiera 1,5 mg butamiratu cytrynianu. 

Używałeś produktu? Dodaj pierwszą opinie!
Nazwa pliku
ULOTKA ATUSSAN POBIERZ

NASI KLIENCI KUPOWALI Z TYM PRODUKTEM