Kategorie

PRODUCENCI

Wybierz producenta
Wszyscy producenci
INFOLINIA 34 365 40 96

ASPIRIN FORTE 10 TABLETEK (800mg kwasu acetylosalicylowego + 480mg witaminy C)

Numer produktu: 2873
Promocja
Nasza cena:

16.50

O produkcie:

NOWOŚĆ

ASPIRIN C FORTE
10 TABLETEK MUSUJĄCYCH

OBJAWY PRZEZIĘBIENIA
OBJAWOWE LECZENIE BÓLÓW O MAŁYM LUB UMIARKOWANYM NASILENIU

FORMA:

tabletki musujące

SKŁAD:

800 mg kwasu acetylosalicylowego, 480 mg witaminy C

ZALETY LEKU:

Aspirin® C Forte to lek przeznaczony do walki z objawami przeziębienia takimi jak gorączka, ból głowy, a nawet ból gardła.

Aktywny składnik Aspirin® C Forte ma działanie przeciwgorączkowe, przeciwbólowe i przeciwzapalne. Zawartość witaminy C dodatkowo wzmacnia system odpornościowy organizmu. Musująca postać leku przyspiesza jego wchłanianie.

DAWKOWANIE:

dokładne informacje o sposobie przyjmowania leku, a także wiele innych szczegółów dotyczących produktu znajdziesz w ulotce informacyjnej.

DOSTĘPNE OPAKOWANIA:

10 tabletek musujących

 

PODMIOT ODPOWIEDZIALNY:  Bayer Sp. z o.o.

Używałeś produktu? Dodaj pierwszą opinie!
Nazwa pliku
Aspirin forte ulotka-dla-pacjenta POBIERZ