Asecurin baby krople 10ml

KATEGORIE

PRODUCENCI

Wybierz producenta
Wszyscy producenci
INFOLINIA 34 365 40 96
Nasza cena:

19.90

O produkcie:

Numer produktu: 3692

Suplement diety

Asecurin baby suplement diety jest preparatem zawierającym w składzie szczep bakteryjny Lactobacillus rhamnosus GG (ATCC 53103). Bakterie te wystepuja naturalnie w przewodzie pokarmowym człowieka. 
Produkt zaleca się stosować w celu uzupełniania mikroflory jelit.
Już od 1 dnia życia

 

Sposób użycia:
Dzieci od 1 dnia życia:5 kropeldziennie, dorośli: 10 kropel dziennie. Przed użyciem wstrząsnąć do uzyskania jednorodnej mieszaniny.

Krople można spożywać po rozcieńczeniu. Ewentual-nyosad nie stanowi wady produktu.Nie należy przekraczaćzalecanej dziennej porcji do spożycia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.Dlazdrowia ważna jest  zróżnicowana  dietaoraz zdrowy trybżycia.Zalecasię stosowaćpreparat podczas antybiotykoterapii oraz 2-3 tygodnie po jej zakończeniu. W trakcie doustnej terapii antybiotykowej preparat należy podawać, zachowując co najmniej 2 godziny odstępu przed lub po przyjęciu antybiotyku.Preparat można stosować w trakcie podróży.

 

Przeciwwskazania:Uczulenie na którykolwiek ze składników produktu. W okresie ciąży i karmienia piersią przed zastosowaniem produktu należy skonsultować się z lekarzem.Nie zaleca się stosować u osób z zaburzeniami odporności oraz u osób z założo-nym cewnikiemdożyły centralnej.
Przechowywanie:Przechowywać w oryginalnymopakowaniu, w temperaturze poniżej 25°C. Chronić od światła i wilgoci.Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.Produkt nie wymaga przechowywania w lodówce.
Producent:Aflofarm Farmacja Polska Sp. z o.o.

@Annamalecka

Dobry probiotyk dla najmłodszych. Dla nas okazał sie prawdziwym wybawieniem, bo córka nie ma już kolek. Miewała zaparcia, od czasu od kiedy podaję jej asecurin w kroplach, zaparcia rownież się skończyły. Krople podaje jej od 4 tygodnia, trochę żałuję, ze nie odkryłam probiotyku wcześniej, jakbym podała wcześniej, córka pewnie mniej by się męczyła.