Alflorex SYMBIOSYS 30 kapsułek

KATEGORIE

PRODUCENCI

Wybierz producenta
Wszyscy producenci
INFOLINIA 34 365 40 96
Nasza cena:

39.00

O produkcie:

Numer produktu: 3750

SYMBIOSYS Alflorex® to produkt zawierający unikalny szczep bakterii Bifidobacterium infantis 35624®. W każdej kapsułce preparatu SYMBIOSYS Alflorex® znajduje się 1 miliard bakterii. SYMBIOSYS Alflorex® nie zawiera glutenu ani laktozy.

SYMBIOSYS Alflorex® to suplement diety, który wspiera równowagę Twojej mikrobioty. Nie wszystkie szczepy bakterii są takie same, a każdy z nich jest specyficzny, nawet w grupie bifidobakterii. SYMBIOSYS Alflorex® jest jedynym produktem w Europie, który zawiera unikalny szczep Bifidobacterium infantis 35624®, wyizolowany z przewodu pokarmowego zdrowej osoby. Szczep 35624® był dokładnie badany przez 15 lat przez Alimentary Health Ltd. i APC Microbiome Institute, jedną z wiodących na świecie instytucji zajmujących się jelitami.

Przyjmuj 1 kapsułkę SYMBIOSYS Alflorex® dziennie przez co najmniej 4 tygodnie. Możesz ją przyjmować o każdej porze dnia, z jedzeniem lub bez jedzenia. Popij szklanką wody.

Aby zagwarantować optymalne warunki przechowywania szczepu 35624® specjalnie zaprojektowano zatyczkę. Aby otworzyć tubę, złam pierścień uszczelniający, a następnie wypchnij zatyczkę do góry. Dokładnie zamknij opakowanie po każdym otwarciu.

Na początku stosowania preparatu możesz zaobserwować zmiany w funkcjonowaniu jelit. Ten okres adaptacyjny jest przejściowy i normalny, dlatego w takiej sytuacji kontynuuj stosowanie preparatu jako stałej części dnia. SYMBIOSYS Alflorex® nie powinien zastępować zdrowego trybu życia oraz zróżnicowanej i zbilansowanej diety.

Przechowuj SYMBIOSYS Alflorex® w chłodnym i suchym miejscu. Nie przechowuj w lodówce.

Spożyj SYMBIOSYS Alflorex® w ciągu 30 dni od otwarcia opakowania.

Wszystkie leki i suplementy, w tym SYMBIOSYS Alflorex®, należy przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.


Skład Alflorex, kapsułki, 30 szt.
Skrobia kukurydziana; hydroksypropylometyloceluloza; bakterie Bifidobacterium infantis, szczep 35624; substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych; sacharoza; trehaloza; stabilizator: cytrynian sodu.

Należy pamiętać, że w trakcie pierwszych 4 tygodni stosowania mogą występować łagodne, przejściowe zmiany rytmu wypróżniania. Jest to normalny, przejściowy objaw stosowania preparatu Alflorex®. Zaleca się kontynuowanie stosowania preparatu.

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji.
Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia.
Suplement diety nie może być stosowany jak substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
Przechowywać w temperaturze pokojowej.
Chronić od światła i wilgoci.
Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

BIOCODEX POLSKA
ul. Krakowiaków 34
02-255 Warszawa

@donf445

Świetny produkt, mój przewód pokarmowy działa wyraźnie lepiej

NASI KLIENCI KUPOWALI Z TYM PRODUKTEM