ABE PŁYN NA ODCISKI 8G

KATEGORIE

PRODUCENCI

Wybierz producenta
Wszyscy producenci
INFOLINIA 34 365 40 96
Nasza cena:

6.99

O produkcie:

Numer produktu: 2587

Usuwanie odcisków i zgrubiałej skóry. 

 

Lek OTC

Lek ABE ma postać płynu na skórę, zawiera substancje czynne - kwas salicylowy i kwas mlekowy. Kwas salicylowy działa keratolitycznie, zmiękcza i rozpulchnia zrogowaciały naskórek, ułatwiając jego złuszczanie. Kwas mlekowy jest środkiem żrącym, który niszczy zrogowaciałą warstwę skóry. Zawarte w leku ABE substancje pomocnicze działają antyseptycznie i natłuszczająco. 

 

Stosowanie:

Po odkręceniu zakrętki i wyjęciu aplikatora należy chwilę odczekać, aż nadmiar płynu spłynie do butelki. Następnie posmarować lekiem wyłącznie powierzchnię odciska lub zrogowaciałej skóry, zwracając uwagę, aby płyn nie dostał się na zdrową skórę. Po posmarowaniu odczekać chwilę, aż lek zaschnie w postaci białej błonki. Stosować dwa razy na dobę rano i wieczorem. Leczenie trwa około 1 tygodnia.

Przed nałożeniem leku nie stosować na miejsca poddawane działaniu leku żadnych kosmetyków. Po zakończonej kuracji wymoczyć nogi, złuszczony odcisk powinien dać się łatwo usunąć. Po każdorazowym użyciu butelkę należy dobrze zamknąć. Przechowywać pojemnik szczelnie zamknięty, dokładnie dokręcać zakrętkę po każdorazowym użyciu. Chronić przed wyparowaniem.

Nie stosować u dzieci w wieku poniżej 2 lat. U dzieci od 2 do 12 lat można stosować tylko pod kontrolą lekarza

 

Skład:

Substancjami czynnymi leku ABE są kwas mlekowy i kwas salicylowy.   1 g płynu na skórę zawiera 89 mg kwasu mlekowego, w postaci 90% roztworu kwasu mlekowego, i 89 mg kwasu salicylowego.

Ponadto lek zawiera substancje pomocnicze: nitroceluloza (2:1) + octan etylu, olej rycynowy, terpentyna balsamiczna,jod sublimowany.

Używałeś produktu? Dodaj pierwszą opinie!
Nazwa pliku
ULOTKA ABE POBIERZ