A-CERUMEN 5POJ. X 2ML

KATEGORIE

PRODUCENCI

Wybierz producenta
Wszyscy producenci
INFOLINIA 34 365 40 96
Nasza cena:

14.50

O produkcie:

Numer produktu: 2780

A-Cerumen Preparat do higieny uszu.

rozpuszcza złogi woskowiny usznej zapobiega gromadzeniu się woskowiny

 

Wyrób medyczny

A-cerumen Jest łagodnym środkiem przeznaczonym do higieny uszu, zawierającym substancje powierzchniowo czynne. Stosowany regularnie, pomaga w usuwaniu złogów woskowiny oraz zapobiega ponownemu gromadzeniu się woskowiny. Rozpuszcza również korki woskowinowe.

 

Stosowanie:

Zewnętrznie, do ucha.

Higiena uszu:
ampułkę ogrzać w dłoniach, następnie wcisnąć połowę zawartości plastikowej ampułki do każdego ucha.Odczekać kilka minut (ucho można zatkać wacikiem). Po kilku minutach wpuścić kilka kropli podgrzanej w dłoni soli fizjologicznej (0,9% roztworu chlorku sodu) lub zwykłej wody o temperaturze ciała. W celu uniknięcia ponownego gromadzenia się woskowiny w przewodzie słuchowym zewnętrznym należy stosować A-cerumen co najmniej raz w tygodniu.

Usuwanie korka woskowinowego:

ampułkę ogrzać w dłoniach, następnie wcisnąć połowę zawartości plastikowej ampułki do każdego ucha.Odczekać kilka minut (ucho można zatkać wacikiem). Po kilku minutach wpuścić kilka kropli podgrzanej w dłoni soli fizjologicznej (0,9% roztworu chlorku sodu) lub zwykłej wody o temperaturze ciała. Zabieg powtarzać przez 3-4 kolejne dni rano i wieczorem.

Nie stosować preparatu w przypadku perforacji błony bębenkowej, przewlekłych stanów zapalnych ucha środkowego i przewodu słuchowego, bolesności ucha.

 

Skład:

Tetrasodium EDTA
Phenoxyethanol
Triethanolamine
PEG 120 Methyl Glucose Dioleate
Coco-betaine
Tea - cocoyl hydrolyzed collagen
woda

Używałeś produktu? Dodaj pierwszą opinie!