Visomed ZAPX VM-X100 Grzebień elektroniczny przeciwko wszom i gnidom

KATEGORIE

PRODUCENCI

Wybierz producenta
Wszyscy producenci
INFOLINIA 34 365 40 96
Nasza cena:

85.38

O produkcie:

Numer produktu: 3461

Grzebień elektroniczny przeciwko wszom ZAPX VM-X100 to doskonały produkt do walki z pasożytami. Walka z wszami u dzieci i u dorosłych nie jest łatwa. Tradycyjne metody leczenia są zazwyczaj skuteczne, ale dość problematyczne i nieprzyjemne zarówno dla dzieci jak i dla rodziców.
Bezpieczny.

Grzebień ZAPX VM-X100 to specjalne elektroniczne urządzenie. jest to doskonała alternatywa dla kremów, szamponów i innych preparatów owadobójczych. Grzebień elektroniczny ZAPX VM-X100 to specjalnie zaprojektowane urządzenie do walki z pasożytami zarówno u dzieci jak i u dorosłych. Jest to metoda całkiem bezbolesna i bardzo skuteczna. Dzięki specjalnie zaprojektowanym zębom grzebienia łatwo i szybko pozbędziesz się niechcianych gości. Między zębami grzebienia wytwarza się napięcie elektryczne, które paraliżuje owady, ale jest nieodczuwalne przez człowieka.
Natychmiastowe działanie.

Grzebień niszczy również pasożytnicze larwy i gnidy. Grzebień jest przeznaczony do wielokrotnego użytku, można go używać tak często jak jest to konieczne. Po każdym użyciu należy zdezynfekować grzebień. Nie wolno używać grzebienia ZAPX VM-X100 na mokre włosy.
Zasilany bateryjnie.

Grzebień jest zasilany baterią AAA.

Gwarancja     2 lata
Zasilanie     Baterie
Waga urządzenia     90g
Wymiary     11 x 5,5 x 1,5 cm
Dodatkowe informacje     Żywotność baterii 6 godzin ciągłego działania, Zużycie energii < 40 mA podczas działania
Stawka podatku     VAT 8%

Dystrybutor:

Novamed Sp. z o.o., 
ul. Traktorowa 143, 91-203 Łódź

Używałeś produktu? Dodaj pierwszą opinie!
Nazwa pliku
zapx vm-x100 vm-x200 manual pl POBIERZ